Ogłoszenie 
To forum korzysta z ciasteczek :] Więcej o tych słodkościach: www.wszystkoociasteczkach.pl

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: hornet
Nie 27 Wrz, 2009 11:19
Dzień św. Patryka
Autor Wiadomość
-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Czw 05 Lut, 2009 12:00   Dzień św. Patryka

Jeszcze trochę czasu zostało, ale już teraz zapraszamy Was na obchody Dnia św. Patryka do katowickiego pubu The Irish Mbassy :-) Będą tańce, hulanki, swawole ;-) Będzie Galway tanecznie, a muzycznie The Reel Jigs. Będzie także czas, by i publiczność spróbowała swoich sił w tańcu! (Z naszą drobną pomocą, także zapraszamy nawet tych, którzy pierwszy raz w życiu słyszą zbitkę słów "taniec irlandzki".) ZMIANA TERMINU! Dzień to 15 III 2009 (niedziela). Początek o godzinie 19:00, a szaleć będziemy do późna w nocy.

Pytania, wnioski, skargi, zażalenia?

PS. Dobra wiadomość - w pomieszczeniu, gdzie ma być impreza, jest zakaz palenia :>
Ostatnio zmieniony przez -ip- Wto 24 Lut, 2009 23:20, w całości zmieniany 3 razy  

Arashi 

Wysłany: Czw 05 Lut, 2009 22:29   Re: Dzień św. Patryka

-ip- napisał/a:
PS. Dobra wiadomość - w pomieszczeniu, gdzie ma być impreza, jest zakaz palenia :>

Czuje sie uwzgledniona w PSie ;D
Tylko, ze z tego co wiem, wtedy juz ustawa antynikotynowa ma obowiazywac x]

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Wto 24 Lut, 2009 20:15   

Uwaga, uwaga, uwaga - nastąpiła mała, ale bardzo istotna zmiana. Impreza odbędzie się w niedzielę 15 marca 2009. Jeszcze raz zapraszamy baaardzo gorąco!!!

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Wto 10 Mar, 2009 19:42   

Irish Mbassy znajduje się na ul. Wawelskiej 1 w centrum Katowic (między Skargi a dworcem).

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Śro 11 Mar, 2009 23:03   

Wyjaśnię jeszcze raz dokładniej, bo dotarły do mnie informacje, że zamieszałam tylko - jak się idzie ze Skargi na Dworzec, to się idzie Stawową aż dochodzi się do 3go Maja, czyli tej ulicy, po której jeżdżą tramwaje. Skręca się w lewo. I z tej ulicy po chwili skręca się w prawo w Wawelską. I potem wchodzi się w prawo w bramę i <tadaaaam> Irish Mbassy. Można też idąc 3go Maja szukać flagi irlandzkiej wiszącej z budynku. Jakby ktoś miał problemy, to piszcie!!! Pomogę trafić.

Skellig 

Wysłany: Śro 11 Mar, 2009 23:33   

Może tak lepiej:

2 minuty pieszo od dworca, lokalizacja idealna; szkoda, że nie będę mógł być.

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Śro 11 Mar, 2009 23:37   

Dzięki, Skellig.

I ... buuu :-( Nie uwierzysz, ale na tej konkretnej imprezie liczyłam na Twoją obecność.

Zg.Aga 

Wysłany: Pon 16 Mar, 2009 07:59   

Chciałam tylko podziękować jeszcze raz w imieniu swoim i Magdy. Koncertu nie ma nawet co zachwalać, bo jak zawsze było genialnie :)) Nawet zaginiony parasol nie popsuł mi nastroju.
Do zatańczenia! :circle:

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Śro 18 Mar, 2009 16:09   

Dostałam linka od The Reel Jigs: TVS - Zielone Święto.

Niezmiernie dziękuję wszystkim, którzy tak ładnie eksponują tył zespołowej koszulki :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez -ip- Śro 12 Sie, 2009 19:31, w całości zmieniany 1 raz  

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Śro 12 Sie, 2009 19:31   

Dzień św. Patryka - galeria zdjęć.

bansidhe 

Wysłany: Nie 07 Lut, 2010 11:09   

jakieś plany na tegorocznego Świętego Patryka?

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Sob 13 Lut, 2010 00:03   

Z ogromną przyjemnością przekazuję wiadomość z ostatniej chwil:

17 marca br. będziemy tańczyć w Chorzowie na 5-leciu zespołu muzycznego The Reel Jigs :-) Szczegóły są w trakcie wyklarowywania się, ale już teraz w imieniu swoim oraz w imieniu The Reel Jigs serdecznie zapraszamy!!!

---edycja---

No proszę, jak szybko się te szczegóły klarują :]

5-lecie The Reel Jigs

Miejsce:
Klub ChSM „Pokolenie”
ul. Młodzieżowa 29
Chorzów

Czas:

17 III 2010 (środa)
zaczynamy o 18:00 i bawimy się do ostatniego tchu!

Będzie wspaniały koncert, pokazy i nauka tańca oraz szalona zabawa!

Wstęp wolny!

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Sob 13 Mar, 2010 16:39   

Tych, którym po środzie będzie mało, to zapraszamy w czwartek 18 III na "poprawiny" do Restauracji KEM w Dąbrowie Górniczej :] (ul. Kasprzaka 84). Tutaj również pokażemy się w towarzystwie The Reel Jigs.

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Pon 28 Cze, 2010 12:31   

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych wspólnych występów z zespołem The Reel Jigs:

Odpowiedz do tematu