Ogłoszenie 
To forum korzysta z ciasteczek :] Więcej o tych słodkościach: www.wszystkoociasteczkach.pl

Poprzedni temat :: Następny temat
STAGE FIRE DANCE PROJECT 2009
Autor Wiadomość
celticsenses 

Wysłany: Nie 10 Sie, 2008 13:06   STAGE FIRE DANCE PROJECT 2009

Witajcie!
To chyba najlepszy moment na uchylenie rąbka tajemnicy i odsłonięcie pierwszych szczegółów projektu letniego 2009 nad którym pracujemy już kilka miesięcy.

Będzie to blisko dwutygodniowa letnia szkoła tańca irlandzkiego - ale w ksztalcie nie znanym jeszcze w Polsce.

Codziennie, przez ponad tydzień tancerze na wszystkich poziomach zaawansowania, pracując pod okiem trzech wybitnych tancerzy (Shane McAvinchey (Irlandia), Sean Beglan (USA), David Bellwood (UK), będą szlifować technikę, styl i prezentację sceniczną pracując nad choreografiami przygotowanymi przez zagranicznych instruktorów. Będą mogli poznać różne style pracy i różne wizje choreograficzne pracując z każdym z pedagogów.

Celem projektu będzie to by w 10 dni stworzyć widowisko, które zostanie wystawione w teatrze. Na scenie zaprezentują się razem wszyscy uczestnicy i instruktorzy, a także goście specjalni - zespól Beoga i Carrantuohill.


Więcej o projekcie:
Projekt w całości będzie w całości poświęcony współczesnej, scenicznej odmianie tańca irlandzkiego.

Nie zabraknie ćwiczeń technicznych oraz nowych kroków i choreografii - całość jednak będzie dodatkowo uplastyczniona i zorientowana na scenę (choreografie typu SHOW DANCE).

Jest to rzadko spotykany rodzaj warsztatów, co sprawia, że propozycja ta jest szczególnie atrakcyjna i unikatowa nie tylko na skalę Polski, ale też Europy.

Oprócz nauki kroków i choreografii na warsztatach będzie można nauczyć się jak dane kroki wykorzystywać w przestrzeni sceny, jak w choreografiach zestawiać razem kilku tancerzy by wyglądało to najbardziej efektownie, jak samemu tworzyć ciekawe choreografie. Propozycja warsztatów jest więc tym bardziej ciekawa dla tancerzy i instruktorów różnego rodzaju grup tańca irlandzkiego.

Planujemy również zajęcia nie związane z tańcem irlandzkim - które jednak pomogą tancerzom rozwinąć swoje umiejętności taneczne jeszcze bardziej - takie jak zajęcia typu fitness, taniec klasyczny, joga.

Obok warsztatów tanecznych planujemy również warsztaty plastyczne pod okiem Małgorzaty Wilczyńskiej (tancerki, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych z tytułem magistra sztuki), których uczestnicy będą pracowali nad stworzeniem dekoracji, kostiumów i pracą nad zaprojektowaniem odpowiedniego oświetlenia sceny.


Dla kogo jest ten projekt?

Jest to event stworzony zarówno z myślą o początkujących jak i najbardziej doświadczonych tancerzach z Polski i zagranicy. Dla wielu z nich będzie to jedyna okazja by wystąpić na jednej z scenie z prawdziwymi gwiazdami tańca irlandzkiego i wziąć udział w projekcie teatralnym. Chcemy by wieczór finałowy zorganizowany był z możliwie dużym rozmachem, tak by dla wszystkich (tych na scenie i tych na widowni) było to niezwykłe widowisko i prawdziwa przygoda.

Warsztaty będą jednocześnie cenną lekcją dla osób na co dzień związanych ze sceną. Nawet tancerze na co dzień pracujący pod kierunkiem certyfikowanego nauczyciela bardzo rzadko mają okazję trenować taniec inny niż sportowy.

Będą to warsztaty odpowiednie również dla ludzi, którzy tańcem irlandzkim chcą się przede wszystkim bawić. W końcu to projekt wakacyjny. Oprócz ciężkiej pracy na lekcjach – planujemy wieczorne imprezy integracyjne, wycieczki po okolicy, gry zespołowe i dużo dobrej zabawy.

Dodatkowo warsztaty plastyczne organizowane w ramach projektu z jednej strony dadzą uczestniczących w nim tancerzom możliwość jeszcze pełniejszego wspóltworzenia widowiska na wszystkich jego etapach, z drugiej otwierają świat sceny i tańca irlandzkiego, dla osób nie związanych aktywnie z tańcem. Dla uczniów i studentów szkól plastycznych będą również doskonalą okazją do praktyki i ciekawą realizacją do portfolio.

Szczegóły wkrótce.


O Instruktorach:

Shane McAvinchey TCRG (Irlandia/Niemcy) – Irlandczyk, nauczyciel TCRG (certyfikowany przez Komisję Tańca Irlandzkiego), na co dzień uczący w szkole Tir Na n'Og w Monachium, właściciel blisko 800 osobowej szkoły, która ma swoje filie w Niemczech, Rosji i w Polsce, wielokrotny medalista m.in Mistrzostw Świata w Tańcu Irlandzkim oraz tancerz słynnego widowiska "Riverdance -The show" i „Riverdance Flying Squad”.

Sean Beglan TCRG
(Irlandia/USA) – Irlandczyk, tańczy odkąd skończył 4 lata. W wieku lat 9 odnosił już sukcesy na szczeblu międzynarodowym. Od 15 roku życia koncertuje dając pokazy z różnymi grupami tańca (występował m.in. w Australii, Europie i Azji). Przez ponad 5 lat można go było zobaczyć w widowisku „Riverdance – The Show”, w którym poproszono go rolę solisty. Był angażowany również do wielu produkcji telewizyjnych oraz projektów na Broadwayu. Aktualnie uczy w szkole Rince Nia Academy w USA, mogąc poszczycić się tytułem certyfikowanego nauczyciela TCRG.

David Bellwood TCRG (Wielka Brytania) – wybitny tancerz należący niegdyś do słynnej londyńskiej szkoły Maguire-O'Shea, wielokrotny medalista (m.in. II miejsce na Mistrzostwach Świata w tańcu irlandzkim w 2002 roku), certyfikowany nauczyciel komisji tańca irlandzkiego An Coimisiun Le Rince Gealacha, tancerz „Riverdance – The Show” i „Riverdance Flying Squad”.


Na stronie www.shanemcavinchey.com oraz www.tirnanogpoland.com już dziś można znaleźć szczegółową informację dotyczącą tegorocznych Letnich Otwartych Warsztatów Tańca Scenicznego z Shanem McAvinchey, które byly miniaturą projektu tygodniowej Szkoły Letniej opartej na tym samym pomyśle, a tym samym próbą generalną.
Idea przyszłorocznego eventu tym różniłaby się od warsztatów w tym roku, ze oprócz znanego i cenionego w Polsce Shane'a McAvinchey zajęcia prowadziliby wybitni, ale nie znani jeszcze w Polsce pedagodzy z USA i Wielkiej Brytanii, a finałowy pokaz ma w zamyśle przyjąć formę dużej gali z muzyką na żywo, widowiskowymi choreografiami typu SHOW i gościnnym występem wszystkich instruktorów.
Przygotowane w tym roku choreografie można bylo zobaczyć w ramach Festiwalu Scena Otwarta – Celtycki Tygiel. Na przygotowanie ich nauczyciel i tancerze mieli tylko 4h... Efekty ich pracy można zobaczyć tu: http://uk.youtube.com/watch?v=IqG960zVhcE


TYMCZASEM OGŁASZAMY KONKURS NA NAZWĘ DLA NASZEGO PROJEKTU
Poszukujemy krótkiej, atrakcyjnej nazwy - najlepiej brzmiącej z angielska, ale łatwo wpadającej w ucho również dla Polaków, a także możliwie łatwą w pisowni.
Generalnie jednak zachęcamy by popuścić wodze fantazji i pofolgować swojej kreatywności.
Osoba, która stworzy nazwę, którą wykorzystamy - dostanie od nas zaproszenie do bezplatnego udzialu 1 osoby w projekcie - które będzie mogla wykorzystać sama, lub przekazać innej osobie.
Czekamy na Wasze pomysly.
_________________
www.szmaragdowa.pl
Ostatnio zmieniony przez celticsenses Pią 23 Sty, 2009 17:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
celticsenses 

Wysłany: Śro 14 Sty, 2009 16:34   

Stage Fire to letni projekt taneczny, którego celem będzie stworzenie widowiska tanecznego opartego na tańcu i muzyce irlandzkiej w 10 dni.
Tancerze z całej Europy będą pracować pod okiem trzech niezwykłych choreografów by po 10 dniach wystąpić w teatrze w niezwykłym pokazie do muzyki na żywo.

Chcemy zapytać potencjalnych uczestników programu ile ich zdaniem powinien kosztować udział w tym projekcie.
Ciekawi jesteśmy Twojego zdania! Zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety:
http://www.ankietka.pl/su...ce-project.html
_________________
www.szmaragdowa.pl
 
 
 
celticsenses 

Wysłany: Pią 23 Sty, 2009 17:32   

Dziękujemy wszystkim, którzy wypełnili ankietę. Dzięki Wam mogliśmy łatwiej oszacować zainteresowanie projektem, a co za tym idzie spodziewane wpływy i koszty.

Miło nam ogłosić, że oto otwieramy zapisy.
Swój udział w projekcie można zgłaszać za pośrednictwem http://www.tirnanogpoland...zapisy-i-sklep/

W cenę wliczone jest m.in ponad 40h lekcji tańca pod okiem zaproszonych przez nas instruktorów, oraz możliwość zakwaterowania w NCK (nocleg ekonomiczny, w jednej z sal - wymagany własny śpiwór i mata).

Osoby, które zdecydują się szybko - mogą skorzystać ze zniżek do 35%.

Zaglądajcie na www.tirnanogpoland.com po więcej szczegółów.
_________________
www.szmaragdowa.pl
 
 
 
celticsenses 

Wysłany: Nie 25 Sty, 2009 20:29   

Ustaliliśmy, że 35% zniżka obowiązuje do końca marca.
Aby zarezerwować sobie miejsce na liście uczestników wystarczy zgloszenie przez system on line http://www.tirnanogpoland...-po-polsku-101/ i wpłata zaliczki w wysokości 450zł (w przypadku wycofania swojego udziału - zaliczka nie zostanie zwrócona)

Na wpłatę pozostałej części będziecie mieć czas do końca maja.
_________________
www.szmaragdowa.pl
 
 
 
celticsenses 

Wysłany: Pon 30 Mar, 2009 12:45   

Wykluwa się powoli nowa strona internetowa Stage Fire... Osoby, które podejrzeć nad czym pracujemy zapraszam nieoficjalnie ciągle na http://stagefire.webity.pl/pl/home/
Wkrótce calość zostanie przeniesiona na nasze oficjalne strony.

M.in w związku z szeroko zakrojoną promocją, którą rozpoczynamy od kwietnia postanowiliśmy jeszcze na chwilę zostawić 35% zniżkę na Stage Fire oraz rozbudować kalendarz zniżek:

Oto szczegóły:
Koszt udziału w projekcie zależy od daty zgłoszenia i wpłaty

- 1.105zł - (35% zniżki) przy zgłoszeniach do 20 kwietnia
- 1.360zł - (20% zniżki) przy zgłoszeniach do końca maja
- 1.530zł - (10% zniżki) przy zgłoszeniach do końca czerwca
- 1.700zł - przy zgłoszeniu w lipcu

Aby skorzystać ze zniżki - wystarczy zgłoszenie i zaliczka.
Szczegóły wkrótce na stronie!
_________________
www.szmaragdowa.pl
 
 
 
celticsenses 

Wysłany: Wto 31 Mar, 2009 23:33   

_________________
www.szmaragdowa.pl
 
 
 
celticsenses 

Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009 04:02   

Jak podoba Wam się klip prezentujący Stage Fire? http://pl.sevenload.com/f...Stage-fire-0002
Ciekawi jesteśmy Waszych opinii.
_________________
www.szmaragdowa.pl
 
 
 
Rhiannon 


Wiek: 33
Skąd: Będzin
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009 09:32   

Bomba! :D
_________________
‘Only the past I hold, for the heart I can’t possess
And the heart is every moment our destiny and our time
Till the rivers run backward and the moon no longer turns the tide
So hear me as I tell my truth
All is for love, and all is forever.’ Dancing on the dangerous ground
 
 
 
Owca 


Wiek: 30
Skąd: Będzin
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009 10:40   

genialne...ale nie mogę na to patrzeć bo aż żal się robi że nie będe mogła w tym uczestniczyć :-( gdyby tylko jakis sponsor się znalazł...
_________________
"Może nieważne co się robi w życiu, pod warunkiem, że robi się to najlepiej i z radością. "
/"Poza światem Puchatka"/
 
 
 
Galvayra 


Wiek: 32
Skąd: Będzin
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 11:06   

Fajniaste :placze: no mi też się aż serce z żalu ściska, że nie będę mogła.
Ta muzyka mi się strasznie podoba odkąd ją usłyszałam pierwszy raz chyba na waszym promo co jest na youtubie. Co to jest :?:
_________________
Million little peaces...
 
 
 
celticsenses 

Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009 10:25   

Ostatnie dni by dołączyć do projektu Stage Fire po promocyjnej cenie objętej 35% zniżką.

W cenę wliczone jest 10 dni zajęć (w sumie ponad 40h lekcji) pod okiem zagranicznych instruktorów, udział w pokazie finałowym oraz nocleg ekonomiczny w NCK (na podłodze w jednej z sal, zapewniony dostęp do sanitariatów).

Na ten moment w projekcie zdecydowali sie uczestniczyć tancerze z 13 krajów.
Oprócz reprezentacji z Polski, mamy uczestników z Rosji, Niemiec, Szwajcarii, Ukrainy, Czech, Słowenii, Francji, Węgier, Litwy, Białorusi, Austrii oraz Wielkiej Brytanii.

Kilkudziesięciu z nich będzie miało szansę wystąpić na jubileuszowym 15 już Przystanku Woodstock. Jurek Owsiak zachwycił sie naszym projektem i zaprosił Stage Fire do występu na wielkiej woodstockowej scenie w sobotę 1 sierpnia, oraz na folkowej w niedzielę!

Serdecznie zapraszamy do dołaczenia do team'u Stage Fire!
Będzie to absolutnie niesamowita przygoda, wydarzenie unikatowe nie tylko na skalę Polski, ale calej Europy.
_________________
www.szmaragdowa.pl
 
 
 
celticsenses 

Wysłany: Sob 25 Kwi, 2009 21:56   

Na liście uczestników projektu Stage Fire mamy już blisko 60 tancerzy z 14 różnych krajów.

Aby do nich dołączyć wystarczy wysłać FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - http://spreadsheets.googl...Wk0bFd4ZEE6MA..

Celem projektu jest stworzenie wyjątkowego widowiska - największego irlandzkiego show tanecznego jakie kiedykolwiek wcześniej można było zobaczyć w Polsce - a wszystko to do muzyki na żywo!

Całość dodatkowo doprawiona solidną porcją ćwiczeń technicznych, pracy nad prezentacją sceniczną, treningiem siły i wytrzymałości oraz lekcjami pracy w drużynie.

Na najlepszych - oprócz wspólnego pokazu w Krakowie - czeka zupełnie unikatowa szansa udziału w tegorocznym Przystanku Woodstock i występu przed 400.000 publicznością.

Z naszej strony mamy do zaproponowania nową opcję zniżek - zniżki za zapisy grupowe.


Nie zdążyłeś z zapisami po najniższych cenach? Masz ciągle szansę na 35% upust, wystarczy zebrać znajomych i zapisać się grupą :)

Więcej na www.stagefire.pl

Zapraszamy!
Projekt otwarty dla wszystkich chętnych - zarówno zaawansowanych jak i początkujących tancerzy ze wszystkich szkół i organizacji.
_________________
www.szmaragdowa.pl
 
 
 
celticsenses 

Wysłany: Śro 27 Maj, 2009 14:40   

Jeszcze tylko do końca tygodnia czekamy na zgłoszenia od osób, które chciałyby wziąć udział w projekcie Stage Fire i złapać 20% zniżkę.

Do końca maja zgłoszenia grupowe premiowane będą jeszcze większą, 35% zniżką - dlatego warto pospieszyć się z zapisami.

Szczegóły promocji dostępne na: http://www.stagefire.pl/p...ceny-platnosci/


Udzial w projekcie Stage Fire daje możliwość uczestnictwa w warsztatach z Colinem Dunnem po rekordowo niskich cenach - już od 60zł za 3h lekcję (więcej na http://www.stagefire.pl/pl/warsztaty-z- … platnosci/)

Serdecznie zapraszamy!
_________________
www.szmaragdowa.pl
 
 
 
A`Darris 


Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 03 Cze, 2009 12:51   

Moja koleżanka złamała noge i nie może jechać na Stage Fire Project. Ma wykupione miejsce z największą zniżką. Zapłaciła już 450zł zaliczki, która jest bezzwrotna.

Zatem jakby ktoś chciał odkupić od niej miejsce to prozę się do mnie zgłosić i podam do niej namiary.
_________________
Dance or be danced.
 
 
celticsenses 

Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 21:04   Zapraszamy już dziś do zakupu DVD z finału Stage Fire!
Pozwoli nam to wstępnie oszacować popyt na nagranie finału i być może zwiększyć dodatkowo budżet na videofilmowanie.

Osobom, które zdecydują się na zakup proponujemy 35% zniżkę
płyta w super cenie 45zł

Dodatkowe zniżki za zamówienia powyżej 10 sztuk
Oferta obowiązuje do 20 lipca.

Po tym terminie cena DVD 70zł
_________________
www.szmaragdowa.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group