Ogłoszenie 
To forum korzysta z ciasteczek :] Więcej o tych słodkościach: www.wszystkoociasteczkach.pl

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: -ip-
Nie 09 Wrz, 2012 18:24
CEILI na zakończenie sezonu 2007/2008
Autor Wiadomość
A`Darris 

Wysłany: Czw 19 Cze, 2008 13:09   CEILI na zakończenie sezonu 2007/2008

Po tysiącach przeskakanych skipów, jumpów, czy czego tam jeszcze, przyszedł czas na chwile odpoczynku i zabawy. Po milionach „trójek”, czy to karnych, czy dobrowolnych, przyszedł czas, aby poskakać, pohasać, czy potańczyć tylko i wyłącznie dla czystej przyjemności. Przyszedł czas, aby w rytmach Zielonej Wyspy pożegnać sezon pełen nauki, wysiłku, szlifowania techniki, czy osłuchiwania się z rytmem.

Jednak pożegnanie tego sezonu 2007/2008 nie jest pożegnaniem ostatecznym, a jedynie miłym zakończeniem tegorocznej przygody z tańcem irlandzkim. Zakończeniem, które spowoduje, że pełni tęsknoty, ale i nowych sił spotkamy się ponownie, aby poznawać tajniki tej cudownej sztuki.

Dlatego też zapraszamy wszystkich zainteresowanych, czy zauroczonych kulturą irlandzką [przede wszystkim tańcem], na wspólne Ceili, które odbędzie 26 czerwca 2008 roku, w godzinach 16-18 [przewidziane także after party] na sali teatralnej Ośrodka Kultury w Będzinie.

Jedyne co należy ze sobą zabrać to chęć do zabawy, a także jakieś smaczne jedzenie i picie [bez procentów]. Wszyscy przybyli dorzucają się do szwedzkiego stołu smakołyków*.

*potraktujcie to jako wpisowe :-P

Zg.Aga 

Wysłany: Czw 19 Cze, 2008 20:01   

Hmm...chyba trzeba się będzie uśmiechnąć do Pana Rosomaka, albo same przyjedziemy :-D ...ale ktoś musiałby nas chyba wtedy z dworca zgarnąć, bo wstyd się przyznać, ale nasza samotna wycieczka po Będzinie może być tragiczna w skutkach :oops:
czyt. zgubimy się XD

A`Darris 

Wysłany: Czw 19 Cze, 2008 21:15   

Myślę, że coś poradzimy i jakiś przewodnik się znajdzie :-)

Firien 
Warsztatowicz - Będzin

Wysłany: Czw 19 Cze, 2008 21:24   

Spokojnie Łowicza nie przebijecie ;p oni z dworca mieli dojść do Norwida a wyszli koło szpitala ;p

----edit----

Co do posta Radka(tego poniżej :-P ) powiedz mi niby gdzie znajduje sie ten zakład pogrzebowy ;p u podnóża szpitala ;p
Ostatnio zmieniony przez Firien Pią 20 Cze, 2008 18:54, w całości zmieniany 1 raz  

hornet 

Wysłany: Pią 20 Cze, 2008 07:29   

Firien napisał/a:
koło szpitala ;p

koło zakładu pogrzebowego :lol:

Pavlaque 

Wysłany: Pią 20 Cze, 2008 10:52   

@Zg.Aga: taa.. chciałem poznać ludzi z waszego zespołu, a na dwurocznicy siedziałem z gipsem... teraz nawet się nie pojawię prawdopodobnie :(

NiefortunneZdarzenie 

Wysłany: Pią 20 Cze, 2008 11:36   

To niesprawiedliwe :P wszystkie imprezy mnie omijaja :P zycze Wam udanej zabawy :P i przesylam pozdrowienia z goracej Hiszpani :)

Altariel7

Wysłany: Pią 20 Cze, 2008 14:51   

No i znowu będziemy się musiały urwać wcześniej z Martyną...buu...Czemu ceili itp zawsze muszą być w czwartki??

Patrz, ile na raz świata dokoła.
Radosny nadmiar. Chaos wesoły."/G.Turnau/

Arashi 

Wysłany: Pią 20 Cze, 2008 14:55   

Pewnie dlatego, ze wtedy sa bedzinskie warsztaty. Tez niejednokrotnie nad tym bolalam.

A`Darris 

Wysłany: Pią 20 Cze, 2008 19:01   

Po prostu wtedy mamy dostępną salę.

Wiecie... Jakbście kiedyś chciały zorganizować ceili i miały do tego sale to my zawsze bardzo chętnie :->

Firien 
Warsztatowicz - Będzin

Wysłany: Pią 20 Cze, 2008 19:14   

Popieram ;p również bardzo chętnie pisałabym się na ceili ;p gdziekolwiek by to było ;p

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Sob 21 Cze, 2008 15:50   

Altariel7 napisał/a:
Czemu ceili itp zawsze muszą być w czwartki??
Od mniej więcej początku tego roku walczę o to, żeby zrobić ceili w sobotę, ale znalezienie lokalu na ten dzień to jakaś syzyfowa praca normalnie... Jak macie propozycje miejsca, to chętnie wysłuchamy.

Ghandi 

Wysłany: Pon 23 Cze, 2008 10:56   

acha, czyli to céilidh jednak w czwartek jest a nie w sobote.. Zgaga się mało uśmiechała, i wogóle to dziewczyny doniosły mi że to w weekend jest :-> dlatego powiedziałem nie. w obecnych okolicznościach kiedy ma być w czwartek [wszystko się dzieje w czwartki :-/ ] to od dziewczyn zależy czy chcą jechać, jeśli tak, to pewnie się zbierzemy jeśli wolno..

www.jarosz.art.pl
In nomine dei nostri satanas, luciferi excelsi.

A`Darris 

Wysłany: Pon 23 Cze, 2008 14:44   

KOMUNIKAT!

Każdy kto przychodzi na ceili musi umieć POLKĘ! Uprasza się osoby, które sprowadzają swoich znajomych o wczesniejsze nauczenie ich tegoż tańca.

Wierze, ze nie będzie to jakieś pedagogiczne wyzwanie :->

Ghandi 

Wysłany: Pon 23 Cze, 2008 14:49   

krok "polka" [polka step]? czy kerry polkę? military two step? czy każdą polkę? :P

www.jarosz.art.pl
In nomine dei nostri satanas, luciferi excelsi.

Odpowiedz do tematu