Ogłoszenie 
To forum korzysta z ciasteczek :] Więcej o tych słodkościach: www.wszystkoociasteczkach.pl

Poprzedni temat :: Następny temat
WOŚP 2008
Autor Wiadomość
-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Czw 20 Gru, 2007 20:44   WOŚP 2008

Kto chce zobaczyć, jakie robimy postępy w tańcu zapraszamy 13 stycznia 2008 r. (niedziela) do 3 Stawów na finałową imprezę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczegóły za czas jakiś, bo są w trakcie dogrywania ;-)

A jak się ładnie uśmiechniecie, to może też dostaniecie w prezencie nasz występ na wspólnym dąbrowsko-sosnowieckim finale... :-)
http://www.e-sosnowiec.pl..._glo=940&num=62

NiefortunneZdarzenie 

Wysłany: Czw 20 Gru, 2007 21:12   

Niejakowoż zjawię się owego dnia w TrzechStawach o ile wypuszczą mnie ze Sztabu WOŚP'u Hufiec Dąbrowa Górnicza... Liczę kasę, a wcześniej zbieram kasę, więc może jak będę zbierać to podjadę ;) wogole to jakie autobusy docierają do Trzech Stawów :P ? ja nawet nie wiem jaki tam jest przystanek ;P

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Czw 20 Gru, 2007 21:19   

Martynkuss napisał/a:
wogole to jakie autobusy docierają do Trzech Stawów :P ? ja nawet nie wiem jaki tam jest przystanek ;P
My też nie, nie przejmuj się ^^

PS. w ogóle! :evil:

NiefortunneZdarzenie 

Wysłany: Czw 20 Gru, 2007 21:21   

-ip- napisał/a:
My też nie, nie przejmuj się ^^

to jak będziecie wiedzieć to ja będę wdzięczna za niezbędną informację jak się dostać do centrum handlowego :D
Cytat:
PS. w ogóle! :evil:
nie poprawiaj mnie tak :P mnie nie nauczysz, mam coś podchodzącego pod dysortografię. Polega to na tym,że nie mogę zapamiętać pisowni niektórych wyrazów. Ale koniec o tym. :)

czekam na info o autobusach, bo szukam i szukam i znalezxc nie mogę, a Wy na pewno będzicie coś wiedzieć, bo tam jedziecie :D

hornet 

Wysłany: Czw 20 Gru, 2007 22:23   

Martynkuss napisał/a:
,że nie mogę zapamiętać pisowni niektórych wyrazów. Ale koniec o tym.

to nic podchodzącego pod to, ja pamiętam jak się co pisze a i tak mi nie pomaga ;-)

ja nie dość że nie wiem co tam jeździ to nawet do końca nie wiem gdzie to jest
Iza powinna wiedzieć chwaliła się, że nawet tam była. 8-)

Rhiannon 

Wysłany: Pią 21 Gru, 2007 08:04   

Dzieci dzieci... od darmowego autobusu z ulicy Piotra Skargi w Katowicach po autobusy z dworca np. 10, 110 i inne które będą tam na rozkładzie i będą jechać do centum handlowego. Przystanek który jest po lewej przy schodach na dworzec PKP
So hear me as I tell my truth
All is for love, and all is forever.’ Dancing on the dangerous ground

Pavlaque 

Wysłany: Pią 21 Gru, 2007 13:01   

Cytat:
A jak się ładnie uśmiechniecie, to może też dostaniecie w prezencie nasz występ na wspólnym dąbrowsko-sosnowieckim finale... :-)

albo (w moim przypadku): jak nauczycie się skipów :P

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Pią 21 Gru, 2007 13:03   

Pavlaque napisał/a:
albo (w moim przypadku): jak nauczycie się skipów :P
O właśnie. Jeśli nie wystąpimy w Sosnowcu, to będzie tylko i wyłącznie wina Pawła i jego pseudoskipów.

Memoria 

Wysłany: Czw 27 Gru, 2007 11:42   

hornet napisał/a:
Iza powinna wiedzieć chwaliła się, że nawet tam była
Chwaliłam się, że byłam w okolicach Silmy to jest Silesia Expo, które obecnie powstaje w Sosnowcu :-P Czytaj uważniej posty Radziu słoneczko ty moje :mrgreen: A co do autobusów to Ań ma rację. Z Piotra Skargi w Katosach jeździe bezpłatny i to dość często. Ma bodajże numer s3.

NiefortunneZdarzenie 

Wysłany: Czw 27 Gru, 2007 11:46   

ja tam przeciez nie trafie xD

Firien 
Warsztatowicz - Będzin

Wysłany: Czw 27 Gru, 2007 14:06   

Ja też nie :) no to Marti zbieramy ludków którzy nie trafią i wszyscy razem nie trafimy :)

NiefortunneZdarzenie 

Wysłany: Czw 10 Sty, 2008 22:21   

Wiem jak trafić. Trzeba wsiąść w 814 i dojechać nim na Piotra Skargi do Katowic. Z tego samego przystanku powinien odchodzić autobus S3 i on jedzie prosto do 3 Stawów w Katowicach.
Jeśli nie będzie jechał S3 to kierujemy się na dworzec autobusowy koło dworca PKP (Pod kładką) i z tam tąd jadą autobusy: 10, 110, 674, 910.
Nazwa przystanku, na którym trzeba wysiąść, lub po nazwie, którego trzeba szukać autobusu to REAL 3 STAWY lub OSIEDLE PADEREWSKIEGO.

Już wiecie jak trafić? :mrgreen:

A teraz ja mam pytanie, w którym miejscu w 3 Stawach będzie występ? Tak dokłądniej? ... ? Jak się dowiecie, to napiszcie, bo na pewno kilka osób wpadnie by Was zobaczyć, a nie chcemy się szukać po wielkim centrum handlowym

-ip- napisał/a:

możesz coś więcej o tym? Planujecie być też na hali SILESIA EXPO ? ;)

Owca 

Wysłany: Pią 11 Sty, 2008 08:53   

S-3 na pewno nie ma bo go zlikwidowali od 1.01.2008

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Pią 11 Sty, 2008 11:11   

NiefortunneZdarzenie napisał/a:
Trzeba wsiąść w 814 i dojechać nim na Piotra Skargi do Katowic.
Wcale nie trzeba wsiadać w 814. Można wsiąść w dowolny autobus jadący na Piotra Skargi, a nawet na Mickiewicza w Katowicach. Uogólniając - dojeżdżamy do centrum Katowic i dalej...

i z tam tąd jadą autobusy:
Teraz to już przegięłaś, laska >< http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=stamt%B1d STAMTĄD

Machu 

Wysłany: Pią 11 Sty, 2008 13:01   

(...) kierujemy się na dworzec autobusowy koło dworca PKP i z tam tąd jadą autobusy

Ale skąd jadą autobusy? Gdzie jest to Tąd? Nie rozumiem... jak mam dojechać? Czy ktoś wie gdzie jest Tąd?

Odpowiedz do tematu