Yule Céilí

Taniec
Już teraz zaplanujcie sobie odpoczynek od zbli­ża­ją­cych się wielkimi krokami przytłaczających świątecznych porządków. 22 grudnia, czyli w sobotę, z okazji przesilenia zimowego, celtyckiego święta Yule, zapraszamy Was na Yule Céilí. Tym razem będziemy razem z Wami podbijać kolejne miasto — a mianowicie Gliwice. Pokażmy Gliwicom, że liczba fanów tańca irlandzkiego jest ogromna! Punktualnie o godzinie 20:00 w klubie 4art (ul. Wieczorka 22) zaczynamy swoją taneczną przygodę, którą tym razem sponsoruje literka Y jak Yule. W programie przede wszystkim duża dawka nauki tańca irlandzkiego, również dla tych, którzy z takim pojęciem spotykają się po raz pierwszy w życiu. Wstęp jest wolny, a my mocno zachęcamy do podkreślenia swoim strojem klimatu Yule. Jaki to klimat? Nasz ekspert od świąt celtyckich wylicza:

Pamiętajcie — po Yule słońce będzie naszą ziemię ogrzewać i oświetlać swoimi promieniami trochę dłużej każdego kolejnego dnia, więc koniecznie trzeba to uczcić i zdecydowanie najlepiej tańcem irlandzkim!

Czas

22 grudnia 2012 (sobota)
20:00

WSTĘP WOLNY

Miejsce

4art - klub i restauracja
ul. Wieczorka 22
Gliwice
Klub znajduje się w bramie, 500m od rynku.

Pokaż 4art klub muzyczny na większej mapie

Yule Céilí
Céilí, céilí i po céilí... Chcielibyśmy podziękować: Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się i zatańczymy przy skocznych dźwiękach irlandzkiej muzyki!

Więcej:


zespół tańca irlandzkiego
[030] Galway - zespół tańca irlandzkiego [015] Galway - zespół tańca irlandzkiego [031] Galway - zespół tańca irlandzkiego

Facebook YouTube

1% dla OPP

1% dla Fundacji Kultury Irlandzkiej


Najbliższy występ:

Ogrodzieniec, 2017-05-12
impreza firmowa :: impreza zamknięta

Zatańczyliśmy już 387 razy.

» Pozostałe występy...


Ogłoszenie dla warsztatowiczów
2017-04-12, 15:56 • Imoen

Drodzy warsztatowicze! W najbliższy piątek, 14 kwietnia, warsztaty w Piotrowicach NIE odbędą się - dla MDK Południe będzie to już bowiem świąteczna przerwa. Życzymy Wam spokojnych świąt w gronie rodziny oraz udanego odpoczynku i regeneracji sił do tańca... » więcej

» Pozostałe aktualności...


Współpracujemy z:

Fundacja Kultury Irlandzkiej z Poznania

Fundacja Kultury Irlandzkiej
z Poznania