Wesele po irlandzku? Z Galway to możliwe!

Polska i Irlandia już od dawna kojarzone są jako kraje, których kultura i historia w jakiś sposób się przenikają. Ostatnimi czasy te więzi jeszcze bardziej się zacieśniają, a Zielona Wyspa na dobre staje się drugim domem wielu naszych rodaków. Niektórzy z nich znajdują na niej także... miłość na całe życie. Zespół tańca irlandzkiego Galway niejednokrotnie już miał przyjemność uczestniczyć w uroczystościach weselnych, podczas których na parkiecie wspólnie bawili się Polacy i Irlandczycy, ale nie tylko.

Taniec irlandzki na weselu

Nasze doświadczenia pokazują, że taniec irlandzki może stać się znakomitym urozmaiceniem każdej zabawy weselnej, a zarazem niezwykłym akcentem, który dodatkowo sprawi, że ten szczególny dzień w życiu każdego zakochanego stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Dlatego też biorąc pod uwagę niezwykle pozytywny odbiór naszych pokazów i warsztatów prowadzonych podczas imprez weselnych, zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą taneczną ofertę o obsługę artystyczną tego typu wydarzeń.

Nauka tańca irlandzkiego na weselu Nauka tańca na weselu polsko-irlandzkim

Oferujemy nie tylko pokaz tańca irlandzkiego w wykonaniu doświadczonych, stale doskonalących swoje umiejętności tancerzy, ale także możliwość zaproszenia do wspólnej zabawy wszystkich gości weselnych. Tę ostatnią zapewnią z kolei warsztaty prostych tańców tradycyjnych, które z pewnością przyniosą sporo radości i satysfakcji każdemu ich uczestnikowi.

Nasza propozycja skierowana jest oczywiście nie tylko do polsko-irlandzkich zakochanych, ale do każdej pary, która chciałaby, aby ten ważny dzień na długo i w sposób szczególny zapisał się w pamięci nowożeńców oraz gości. Zaproszenie tancerzy z Galway może być także świetną formą prezentu dla Państwa Młodych.

Szczegóły techniczne w dziale Oferta.

W skrócie:

...w takiej proporcji, jaką Ty uznasz za najlepszą.

Masz pytania? A może już jesteś zdecydowany?

Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie albo po prostu skorzystaj z poniższego formularza, a sami oddzwonimy lub odpiszemy:


zespół tańca irlandzkiego
[025] Galway - zespół tańca irlandzkiego [011] Galway - zespół tańca irlandzkiego [006] Galway - zespół tańca irlandzkiego

Facebook YouTube

1% dla OPP

1% dla Fundacji Kultury Irlandzkiej


Najbliższy występ:

Kończyce Małe, 2018-04-09
Szkoła Podstawowa :: warsztaty dla uczniów w ramach zabawy szkolnej :: impreza zamknięta

Katowice, 2018-06-16
Dni Bogucic

Zatańczyliśmy już 403 razy.

W najbliższym czasie zatańczymy 2 razy!

» Pozostałe występy...


Ogłoszenie dla warsztatowiczów
2018-03-21, 10:39 • <ip>

Najbliższe warsztaty w Będzinie odbędą się w sobotę, 24 marca. Szczegóły. Zapraszamy!

» Pozostałe aktualności...


Współpracujemy z:

Fundacja Kultury Irlandzkiej z Poznania

Fundacja Kultury Irlandzkiej
z Poznania