Wesele po irlandzku? Z Galway to możliwe!

Polska i Irlandia już od dawna kojarzone są jako kraje, których kultura i historia w jakiś sposób się przenikają. Ostatnimi czasy te więzi jeszcze bardziej się zacieśniają, a Zielona Wyspa na dobre staje się drugim domem wielu naszych rodaków. Niektórzy z nich znajdują na niej także... miłość na całe życie. Zespół tańca irlandzkiego Galway niejednokrotnie już miał przyjemność uczestniczyć w uroczystościach weselnych, podczas których na parkiecie wspólnie bawili się Polacy i Irlandczycy, ale nie tylko.

Taniec irlandzki na weselu

Nasze doświadczenia pokazują, że taniec irlandzki może stać się znakomitym urozmaiceniem każdej zabawy weselnej, a zarazem niezwykłym akcentem, który dodatkowo sprawi, że ten szczególny dzień w życiu każdego zakochanego stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Dlatego też biorąc pod uwagę niezwykle pozytywny odbiór naszych pokazów i warsztatów prowadzonych podczas imprez weselnych, zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą taneczną ofertę o obsługę artystyczną tego typu wydarzeń.

Nauka tańca irlandzkiego na weselu Nauka tańca na weselu polsko-irlandzkim

Oferujemy nie tylko pokaz tańca irlandzkiego w wykonaniu doświadczonych, stale doskonalących swoje umiejętności tancerzy, ale także możliwość zaproszenia do wspólnej zabawy wszystkich gości weselnych. Tę ostatnią zapewnią z kolei warsztaty prostych tańców tradycyjnych, które z pewnością przyniosą sporo radości i satysfakcji każdemu ich uczestnikowi.

Nasza propozycja skierowana jest oczywiście nie tylko do polsko-irlandzkich zakochanych, ale do każdej pary, która chciałaby, aby ten ważny dzień na długo i w sposób szczególny zapisał się w pamięci nowożeńców oraz gości. Zaproszenie tancerzy z Galway może być także świetną formą prezentu dla Państwa Młodych.

Szczegóły techniczne w dziale Oferta.

W skrócie:

...w takiej proporcji, jaką Ty uznasz za najlepszą.

Masz pytania? A może już jesteś zdecydowany?

Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie albo po prostu skorzystaj z poniższego formularza, a sami oddzwonimy lub odpiszemy:


zespół tańca irlandzkiego
[020] Galway - zespół tańca irlandzkiego [002] Galway - zespół tańca irlandzkiego [003] Galway - zespół tańca irlandzkiego

Facebook YouTube Instagram

Najbliższy występ:

Dąbrowa Górnicza, 2021-08-20
Wesele :: pokaz i nauka tańca dla gości :: impreza zamknięta

Zatańczyliśmy już 427 razy.

» Pozostałe występy...


Warsztaty w Będzinie
2020-03-11 19:28

UWAGA!!!

Z powodu zamknięcia od 12.03.2020 Ośrodka Kultury w Będzinie cotygodniowe piątkowe warsztaty zostają zawieszone do odwołania.

Oczekujcie informacji o wznowieniu warsztatów.

» Pozostałe aktualności...


Współpracujemy z:

Fundacja Kultury Irlandzkiej z Poznania

Fundacja Kultury Irlandzkiej
z Poznania