Warsztaty

Zajęcia obejmują naukę tańców solowych oraz tańców zespołowych. Pokazujemy taniec irlandzki w wielu jego aspektach — szkolnym, tradycyjnym oraz scenicznym.

Zapraszamy od września 2018!


Opis zajęć

Do zatańczenia!

Dołączenie do grupy

Istnieje możliwość dołączenia do grupy, która już istnieje. O przyjęciu danej osoby do grupy decyduje prowadzący na podstawie oceny umiejętności i zakresu wiedzy danej osoby. Każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie. Chętnych do udziału w zajęciach prosimy o Kontakt mailowy.

Nauka tańca — Będzin

Ośrodek Kultury w Będzinie — ul. Małachowskiego 43.

Dojazd

Dobry dojazd z innych miast regionu: Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Czeladź oraz innych.

Pokaż Ośrodek Kultury w Będzinie na większej mapie

Kiedy?

Zajęcia będą się odbywać w wybrane soboty. Terminy zajęć będą podawane z wyprzedzeniem.
Terminy najbliższych zajęć:

Grafik

Zapisy

Zajęcia przeznaczone są dla osób od lat 12. Chętnych do udziału w zajęciach prosimy o Kontakt!

Regulamin uczestnictwa w zajęciach Ośrodka Kultury

Cena zajęć

Opłata za jednorazowe wejście:

Numer konta na stronie Ośrodka Kultury!!!

System płatności za warsztaty: zapłata z góry, do Ośrodka Kultury w Będzinie. Opłatę należy uiścić przed warsztatową sobotą. Na zajęciach prosimy okazać potwierdzenie przelewu.

Za warsztaty można płacić na dwa sposoby:

 1. Przelew na konto Ośrodka Kultury
  ING BANK ŚLĄSKI nr konta: 26 1050 1227 1000 0023 0092 2545
  Ośrodek Kultury
  ul. Małachowskiego 43
  42-500 Będzin
  w tytule przelewu należy podać:
  • imię i nazwisko uczestnika zajęć, zwłaszcza, jeśli przelewu dokonuje inna osoba (np. rodzic, opiekun prawny, siostra)
  • za jakie zajęcia jest opłata, tj.: taniec irlandzki, 17 września 2016.

 2. Wpłata osobista w kasie Ośrodka Kultury
  Kasa mieści się w sali nr 30 na I piętrze OK i jest czynna codziennie do godziny 17:00, ale tylko do 10tego dnia każdego miesiąca (10 listopada, 10 grudnia, itp.). W pozostałe dni kasa jest czynna do godziny 16:00.

Nauka tańca — Katowice

Miejski Dom Kultury „Południe” w Katowicach — filia nr 1 w Piotrowicach
ul. Gen. Jankego 136

Warsztaty będą obejmować naukę tańca irlandzkiego w jego naturalnej postaci; będzie i tradycyjnie i to, co na scenie widać; tańce solowe oraz grupowe.

Kiedy?

Piątki (od 15 września 2017 r.):

Zapisy

Zajęcia przeznaczone są dla osób od lat 8. Chętnych do udziału w zajęciach prosimy o Kontakt mailowy!

Cena zajęć

Opłata za miesiąc zajęć: 30zł. Opłatę trzeba uiścić gotówką u instruktorki na początku miesiąca, w terminie 7 dni od pierwszych zajęć. Przy płatności za cały semestr z góry 1 miesiąc GRATIS.

Dojazd

Dobry dojazd ze wszystkich dzielnic Katowic (Tysiąclecie, Podlesie, Kostuchna, Murcki, Ochojec, Ligota, Giszowiec), a także z innych miast regionu — Mikołowa, Tychów, Chorzowa i Mysłowic.


Gdzie? — Ruda Śląska

W roku 2017 In-nY Dom Kultury zaprosił nas do prowadzenia zajęć z tańca miękkiego dla dzieci.

Gdzie? — Mysłowice

W wakacje 2013 mieliśmy okazję dzielić się radością tańca z uczestnikami zajęć w Mysłowickim Ośrodku Kultury.

Gdzie? — Ogrodzieniec

W roku 2011 dzieliliśmy się swoją wiedzą i umiejętnościami z tancerzami tańców dawnych z Bractwa Rycerskiego Ziemi Ogrodzienieckiej.


Co zabrać na warsztaty?

Na warsztaty należy przynieść ubrania na zmianę (luźna bluzka oraz spodnie lub spódniczka, które nie będą krępować ruchów) oraz miękkie buty lub najlepiej baletki dla pań i reel shoes w przypadku panów — oczywiście w miarę możliwości. Istotne jest, by ubranie nie zasłaniało pracy nóg.

Na zajęcia ze stepu na początek wystarczy obuwie sportowe typu trampki, halówki, które się nie będą kleić do podłogi. Oczywiście buty do stepu, jeśli ktoś takowe posiada, są jak najbardziej mile widziane.


Regulamin warsztatów

 1. Zajęcia są dobrowolne, każdy uczestnik ma prawo z nich zrezygnować. Jeśli jednak decyduje się brać w nich udział, zobowiązany jest stosować się do poleceń instruktora.
 2. W czasie zajęć na sali mają prawo przebywać wyłącznie osoby uczestniczące w zajęciach oraz te wskazane przez instruktora. Obecność osób postronnych powinna być wcześniej ustalana z instruktorem.
 3. Uczestnik jest zobowiązany do należytego przykładania się do zajęć. Ćwiczenia wykonywane przez uczestnika niezgodnie z zaleceniami instruktora mogą doprowadzić do wypadku.
 4. Jeżeli stan zdrowia któregoś z uczestników sprawia, że udział w zajęciach może skutkować uszczerbkiem na zdrowiu lub utratą życia innych uczestników warsztatów, osoba ta jest zobowiązana niezwłocznie powiadomić o tym instruktora.
 5. Jeżeli stan zdrowia któregoś z uczestników sprawia, że udział w zajęciach może skutkować uszczerbkiem na jego zdrowiu lub utratą jego życia, a mimo to decyduje się on trenować dalej, czyni to na własną odpowiedzialność.
 6. W przypadku, gdy podczas trwania zajęć uczestnik ulegnie wypadkowi, jest zobowiązany zgłosić to natychmiast instruktorowi.
 7. Dziennik warsztatowy nie jest przeznaczony dla uczestników, gdyż zawiera między innymi dane osobowe prawnie chronione. Wgląd do niego ma wyłącznie instruktor.
 8. Wyłączywszy tańce tradycyjne i céilí, wszystkie inne sekwencje kroków są — zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) — własnością zespołu. Wszelkie wykorzystywanie ich bez zgody zespołu w celu innym niż treningowy jest zakazane.
 9. W uzasadnionych przypadkach instruktor zastrzega sobie prawo do usunięcia uczestnika z fragmentu zajęć, ich całości lub całkowitego zakazu uczęszczania na nie.
 10. Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystywanie w celach promocyjnych i informacyjnych zdjęć i materiałów pozyskanych na warsztatach oraz występach z udziałem warsztatowiczów.
 11. Instruktor nie odpowiada za rzeczy należące do uczestników zajęć.
 12. Uczestnicząc w zajęciach uczestnik akceptuje regulamin warsztatów.

Pokazy oraz warsztaty dodatkowe:

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować występ czy też warsztaty w innym niż zazwyczaj miejscu i terminie :-) Szczegóły znajdują się w dziale Oferta, natomiast dane kontaktowe w dziale Kontakt.


zespół tańca irlandzkiego
[027] Galway - zespół tańca irlandzkiego [028] Galway - zespół tańca irlandzkiego [009] Galway - zespół tańca irlandzkiego

Facebook YouTube

Do tej pory zatańczyliśmy 406 razy.

» Archiwum występów...


Dni Bogucic — galeria
2018-07-21, 11:58 • Koniczyna

Gdy w powietrzu czuć już zbliżające się wakacje, aż chce się żyć! (I tańczyć!) Więc gdy tylko zostaliśmy poproszeni, aby uświetnić Dni Bogucic naszym występem, z wielką radością przyjęliśmy propozycję i zabraliśmy się za przygotowania. Dnia... » więcej

» Pozostałe aktualności...


Współpracujemy z:

Naszywki.net - naszywki i haft komputerowy

Naszywki.net
naszywki i haft komputerowy