Galeria » Queen of Poland

Queen of Poland

27 stycznia 2012
Za nami już wiele występów. Gościliśmy na festi­wa­lach, festynach, konferencjach, a nawet weselach. Każdy występ został przez nas mile zapamiętany. Tym razem zespół Galway dostał bardzo odmienną propozycję niż dotychczas. Nikt z nas wcześniej nie interesował się wyborami Miss, aż tu nagle zostaliśmy poproszeni o występ na gali finałowej Queen of Poland. Dnia 27.01.2012r. w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie odbyły się wybory dziewczyn o tytuł Queen Śląska i Zagłębia. Finalistki tego konkursu będą startować w wyborach Queen of Poland. Na początek dziewczyny ruszyły przez wybieg w futrach, po czym szybko je zdjęły i zaprezentowały swoje zgrabne sylwetki w strojach kąpielowych. Następnie przyszłe Queen prezentowały się w strojach własnych i wieczorowych, a wszystko to przedzielała rozmowa z kandydatkami. Jesteście pewnie zainteresowani, kiedy my pokazaliśmy się na scenie? Aby ułatwiać i wydłużać czas na przygotowanie się dziewczyn do następnego pokazu, tańczyliśmy pomiędzy pokazami. Nie byliśmy jedynymi artystami tego wieczoru - przeplataliśmy się wraz z baletnicami, piosenkarzami i kabaretem Dno. Teraz już wiemy, że wybory Miss nie należą do łatwych i kosztują dziewczyny sporo pracy i wyrzeczeń.

Zdjęcia: Machu.

Zobacz więcej:
Galway podczas Queen of Poland (materiał filmowy na stronie Kanału99)
Galway ZTI - 01 Galway ZTI - 02 Galway ZTI - 03 Galway ZTI - 04 Galway ZTI - 05 Galway ZTI - 06 Galway ZTI - 07 Galway ZTI - 08 Galway ZTI - 09 Galway ZTI - 10 Galway ZTI - 11 Galway ZTI - 12 Galway ZTI - 13 Galway ZTI - 14 Galway ZTI - 15 Galway ZTI - 16 Galway ZTI - 17 Galway ZTI - 18 Galway ZTI - 19 Galway ZTI - 20


Facebook YouTube

1% dla OPP

1% dla Fundacji Kultury Irlandzkiej


Najbliższy występ:

Katowice, 2018-06-16
Dni Bogucic

Zatańczyliśmy już 404 razy.

» Pozostałe występy...


Ogłoszenie dla warsztatowiczów
2018-03-30, 13:32 • Kasza

Miejskie Dom Kultury „Południe” w Piotrowicach z okazji Świąt Wielkanocnych zamknięty jest w piątek 30 marca. Na warsztatach widzimy się ponownie 6 kwietnia. Do zatańczenia!

» Pozostałe aktualności...


Współpracujemy z:

Fundacja Kultury Irlandzkiej z Poznania

Fundacja Kultury Irlandzkiej
z Poznania