Ogłoszenie 
To forum korzysta z ciasteczek :] Więcej o tych słodkościach: www.wszystkoociasteczkach.pl

Poprzedni temat :: Następny temat
WARSZTATY TAŃCA IRLANDZKIEGO Z Shanem McAvinchey
Autor Wiadomość
celticsenses 

Wysłany: Czw 27 Wrz, 2007 02:11   WARSZTATY TAŃCA IRLANDZKIEGO Z Shanem McAvinchey

Witam serdecznie!

Zapraszamy na stronę www.taniec-irlandzki.blogspot.com
Aktualnie prowadzimy zapisy na dwie kolejne edycje warsztatów z Shanem McAvinchey w Krakowie.

Najbliższa, czwarta, jednodniowa edycja, odbędzie się już 14. października. W większości grup są jednak jeszcze wolne miejsca, a tam gdzie się już skończyły prowadzimy zapisy na listy rezerwowe.

Po warsztatach, ok 20:30 wszystkich zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami dotyczącymi reguł stałej współpracy z nauczycielem TCRG i szkołą zrzeszoną w An Coimisiun - zapraszamy na nieoficjalne spotkanie z Shanem.
Miejsce spotkania będzie jeszcze potwierdzone, ale najpewniej będzie to któraś z dwóch restauracji na Krowoderskiej w pobliżu klubu YMCA.

Jednocześnie uruchomione zostały właśnie zapisy na czterodniowe warsztaty 1-4. listopada 2007.

W programie obok tradycyjnych już warsztatów tańców solowych, znajdą się:
- zajęcia poświęcone stricte technice tańca
- two-hand reel - czyli taniec drużynowy w parze
- oraz zajęcia dla uczniów szkoły Tir Na n'Og
- a także kurs stepu dla osób, które dopiero zamierzają zacząć się go uczyć (TOTAL beginner) prowadzony przez Michała Piotrowskiego - aktualnego indywidualnego Mistrza Europy w tańcu irlandzkim i pierwszego polskiego tancerza Riverdance.

Aby ułatwić uczestnikom poruszanie się po stronie poświęconej warsztatom - edycja listopadowa ma wyjątkowo swoją osobną www pod adresem:
http://www.taniec-irlandzki-listopad.blogspot.com/

Na pewno niektórzy z Was ucieszą się, że przygotowaliśmy wzór pamiątkowej koszulki warsztatowej, którą już teraz można zamawiać.
Zobacz wzór:
http://bp1.blogger.com/_R.../warsztaty1.jpg

Cena 1szt: 35zł

Dostępne są modele: damski, męski i dziecięcy.
We wszystkich rozmiarach (uwaga, rozmiary koszulek są nieco zaniżone)

Zamówienia i wszelkie zapytania prosimy nadsyłać na adres:
celticsenses@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do Krakowa,
Dorotka Czajkowska

ps: musicie koniecznie zobaczyć

www.taniec-irlandzki.blogspot.com http://www.taniec-irlandzki-listopad.blogspot.com/ KLIKGALERIĘ ZDJĘĆ!

[ Dodano: Pon 08 Paź, 2007 19:02 ]
Rozumiem, że wysłaliście Anię na zwiady ;)
Słusznie...
Mam nadzieję, że wróci zadowolona, z głową pełną inspiracji i nowych choreografii.
Zbieramy zapisy na listopadowe warsztaty z Shanem McAvinchey - koniecznie odwiedźcie stronę www.taniec-irlandzki-listopad.blogspot.com !

[ Dodano: Czw 11 Paź, 2007 15:30 ]
Jeśli interesują Was zapisy na warsztaty w LISTOPADZIE zwróćcie uwagę, że po 18. października ceny warsztatów tradycyjnie idą w górę.
Grupy stopniowo się wypełniają - jest więc też ryzyko, że w którymś momencie zabraknie miejsc na zajęciach, które interesują Was najbardziej (dotyczy to szczególnie zajęć na poziomie beginner/primary i primary oraz stepu z Michałem i zajęc z two handów)

Rhiannon 

Wysłany: Pon 15 Paź, 2007 21:03   

Zdjęcia są super :-D

Ja próbowałam robić zdjęcia ale mój aparat okazał się zbyt głupi na to aby jakość zdjęć nadawała się na publiczne oglądanie :( dysponuje za to filmikami. One nawet nieźle wyszły.
So hear me as I tell my truth
All is for love, and all is forever.’ Dancing on the dangerous ground

celticsenses 

Wysłany: Wto 16 Paź, 2007 00:34   

Po warsztatach 14. października w sali YMCA znaleziono
- buty do stepu Fays rozmiar 5 (jeden bez paska, za to z gumka do włosów zamiast)
- bardzo zdezelowane baletki Akces z gumkami, z niebieska poronową wkładką pod palcami
- dość nowe baletki Akces ze sznurowadłami, z niebieska poronową wkładką pod palcami

Właścicieli w sprawie odbioru prosimy by kontaktowali się z Moniką Zawadzką pod nr gadu 4903739.

Na przyszłość bardzo prosimy o sprawdzenie czy w nie zostały w sali jakieś Wasze rzeczy osobiste. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy zgubione podczas warsztatów.

celticsenses 

Wysłany: Wto 16 Paź, 2007 00:35   

a w ogóle to zapraszamy na następne warsztaty z Shanem McAvinchey, które już za dwa tygodnie...

celticsenses 

Wysłany: Pią 19 Paź, 2007 17:18   

Uwaga, uwaga! Grafik warsztatów nieznacznie się zmienił.
Musieliśmy skasować z grafika kurs 202 z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń na te jedne zajęcia.

Poza tym grafik zmienił się nieznacznie.
Dla początkujących, którzy chcieliby wziąć udział w kursie 2 hand - mamy propozycję dodatkowego godzinnego treningu skoncentrowanego na krokach podstawowych, które Shane będzie wykorzystywał później w choreografii.

Zapraszamy!
Są jeszcze miejsca we wszystkich grupach.
Największą popularnością cieszą się kursy: 101, 102, m-Beg i 2hand! Tu wolne miejsca skończą sie najwcześniej.

celticsenses 

Wysłany: Wto 20 Sty, 2009 15:22   

Jak Wasze wrażenia po spotkaniu z nauczycielem?

Rhiannon 

Wysłany: Wto 20 Sty, 2009 18:39   

Ja jak zwykle jestem zachwycona :) I było mi przykro, że musiałam wcześniej wyjść. No ale niestety zaczęła sie sesja zaliczeniowa :(
jedyne na co można ponarzekać to podłoga od której strasznie bolały mnie kolana :-|

celticsenses 

Wysłany: Wto 20 Sty, 2009 18:48   

Shane był urzeczony Śląskiem i potencjałem, który zastał na lekcji - chętnie powtórzymy warsztaty w tym regionie za kilka miesięcy jeśli tylko będzie dostateczne zainteresowanie - najchętniej jeszcze przed wakacjami, a później drugi raz jesienią. Jeśli macie lepsze propozycje lokalizacji - dawajcie znać na maila.

Nayenn 

Wysłany: Czw 22 Sty, 2009 00:02   

A dla mnie podłoga fajna, tylko strasznie śliska (Myślę, że Dorota też coś o tym wie :P a ja miałam to samo.. :P). Ale super słychać step.

Ja myślałam, że będzie jakaś choreografia autorska może a skupiliśmy się na patryku, hmm.. Single jig fajnie, ale nadal nie wiem jak poprawnie zrobić side step :) Bardzo fajnie jest mieć trening na takiej dużej sali O_O Nie to co nasza baletowa... :P
A.. i poślizg czasowy. Nie żebym marudziła, ale był dość spory :P

Pozytywy :P
Shane - bardzo sympatyczny i pełen humoru człowiek :). Ze sposobu prowadzenia jestem zadowolona :] Nauka szła szybciutko.

Arashi 

Wysłany: Czw 22 Sty, 2009 01:29   

Poslizg czasowy byl zdecydowanie na nasza korzysc (warsztaty mialy trwac 4 godziny, a trwaly chyba niecale 5), wiec nie mamy powodow, zeby sie skarzyc. Widac Shane, jak to Irlandzczyk, czas mierzy wlasna miara =]

Mi sie podobalo bardzo, bardzo, ale nie wiem co by bylo, gdyby mi Marzena zawczasu nie pokazala trebli (czy jak to sie pisze ^^') xD

Minusy: podloga, temperatura T.T

celticsenses 

Wysłany: Czw 26 Lut, 2009 18:15   

Już w kwietniu planujemy kolejne warsztaty z Shanem McAvinchey w Krakowie.

Co powiedzicie na taki program?

Sobota 18 kwietnia

Technika SOFT - ćwiczenia techniczne i wytrzymałościowe oraz elementy tańcow SOFT
Technika STEP - ćwiczenia techniczne i wytrzymałościowe oraz elementy tańców HEAVY
TREBLE REEL

Niedziela 19 kwietnia
Tir Na nOg SOFT - tańce miękkie
Tir Na nOg TEAMS - tańce drużynoweg (2, 3, 4, 6-handy)
Tir Na nOg STEP - step irlandzki

Czekamy na Wasze opinie i sugestie.
Każda lekcja trwa 2h

Warsztaty z Shane’em McAvinchey są otwarte dla wszystkich tancerzy ze szkoły Tir na nOg, osób nie związanych z jakąkolwiek szkołą zarejestrowaną przez CLRG oraz dla zupełnie początkujących tancerzy. Uczniowie innych szkół ‘komisyjnych’ powinni za pośrednictwem swoich nauczycieli uzyskać pozwolenie na uczestnictwo w warsztatach, kontaktując się z Shane’em McAvinchey bezpośrednio lub poprzez pocztę elektroniczną.

Istnieje możliwość zamówienia lekcji indywidualnej z Shanem McAvinchey - szczegóły u organizatorów (d.czajkowska@gmail.com).

A`Darris 

Wysłany: Czw 26 Lut, 2009 22:46   

celticsenses napisał/a:
Niedziela 19 kwietnia

A dałoby się zamienić TEAMS ze STEPEM? W sensie czasowo, aby STEP był najpierw?

Plan zajęć fajny - technika i wytrzamołość to najlepsze treningi :mrgreen:

Rhiannon 

Wysłany: Czw 26 Lut, 2009 22:51   

Mnie właśnie pasuje jak teams jest po środku.

celticsenses 

Wysłany: Czw 26 Lut, 2009 22:51   

A`Darris napisał/a:
celticsenses napisał/a:
Niedziela 19 kwietnia

A dałoby się zamienić TEAMS ze STEPEM? W sensie czasowo, aby STEP był najpierw?

Plan zajęć fajny - technika i wytrzamołość to najlepsze treningi :mrgreen:

Można je zamienić kolejność zajęć, ale będziemy sie starać, zęby mimo wszystko teams i soft sasiadowały ze sobą. Jest trochę osób, ktore mając wybór kupuja miękkie i teams, albo miękkie i step...

Pewnie więc kolejność bylaby taka

Generalnie - słuszna uwaga!
dzięki!

Albo

A`Darris 

Wysłany: Czw 26 Lut, 2009 23:12   

O! Te opcje są o wiele lepsze. Obydwie. Przynajmniej wg mnie :->

Odpowiedz do tematu