Ogłoszenie 
To forum korzysta z ciasteczek :] Więcej o tych słodkościach: www.wszystkoociasteczkach.pl

Poprzedni temat :: Następny temat
Dwurocznica
Autor Wiadomość
Rhiannon 

Wysłany: Śro 04 Cze, 2008 10:31   

A możecie się umawiać w SB? a nie w tym temacie...
So hear me as I tell my truth
All is for love, and all is forever.’ Dancing on the dangerous ground

Rhiannon 

Wysłany: Wto 10 Cze, 2008 10:15   

Lena Twój post został przeniesiony na forum zespołu bo dotyczy zespołu, nie ma sensu mieszać w to innych.

Leszek zrobił to wczoraj (napisał Ci o tym na gg) ja zrobiłam to dziś.
So hear me as I tell my truth
All is for love, and all is forever.’ Dancing on the dangerous ground

Lena 

Wysłany: Wto 10 Cze, 2008 10:19   

nie mieszam w to innych, a post strikne dotyczył dwurocznicy, a poza tym nie mam wstepu do części zespołu, jak byś już zapomniała, a chcę widzieć co kto pisze. POZDRAWIAM!
Ps- to widocznie gg ci źle działa

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Śro 11 Cze, 2008 21:31   

Jakby ktoś był zainteresowany, to na imprezie będą do nabycia koszulki zespołu i w tym celu należy ścigać niejaką Izabelę K. Nie radzę zbytnio targować ceny, bo wtedy Izie przychodzą do głowy różne rzeczy: http://galway.art.pl/galeria/080510/10/ ... :>

Pavlaque 

Wysłany: Czw 12 Cze, 2008 13:09   

oświadczam, iż wczoraj na treningu strzeliło mi ok 6-ciu razy w śródstopiu lewej nogi z prędkością karabinu uzi... Stanie sprawia ból, a o chodzeniu nie ma mowy, także jestem uziemiony minimum na miesiąc... ;/

-- edit --

złamana 5-ta kość śródstopia na lewej nodze. Optymistyczny termin powrotu do tańca: koniec sierpnia...

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Sob 14 Cze, 2008 17:02   

Countdown: 25 godzin :circle:

Memoria 

Wysłany: Sob 14 Cze, 2008 20:41   

Boshe Iwona, a myślałam, że nikt tego zdjęcia za bardzo nie zauważy, a ty mi tu teraz taką reklamę robisz. Już widzę jak się teraz ktoś odważy do mnie podejść i o koszulkę poprosić :-P

Pavlaque 

Wysłany: Sob 14 Cze, 2008 20:55   

nie trzymał łap przy sobie, to siedzi w dybach xP

Ghandi 

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 08:36   

i live again..
no prawie.. to był diablo długi, intensywny i męczący weekend. dziękuję za wypełnienie i uświetnienie jego zakończenia :-) bawiłem się przednio [co raczej nie uszło niczyjej uwadze :-P ] no i wyniosłem nagrodę pocieszenia za buszowanie w zbożu włosów ;-) Po konkursie jest szansa że Was lepiej spamiętam 8-)
Szczególne podziękowania dla Gryzonia za robienie mi opinii [na którą, bogowie mi świadkami, nie zasłużyłem], Agnieszki, która nie jest Kasią, Pani w Bordowej bluzeczce [niestety nieznanej mi z imienia :-( ] za motywację do polek i piękny uśmiech oraz Biedronki (Kasi?) za nieustanne, acz uprzejme komentarze nt. mojej garderoby ;-) acha, i jeszcze panu dźwiękowcowi za dostarczenie okazji do przekonania się, że nogi wiedzą do jakiej muzyki mają tańczyć, a do jakiej nie, lepiej niż głowa ;)

cheers
Przemek

p.s. następnym razem na imprezę z Wami wezmę kaganiec :->

www.jarosz.art.pl
In nomine dei nostri satanas, luciferi excelsi.

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 10:48   

Wszyyyystko mnie boli. Szukam masażysty <uroczy uśmiech> <słodkie oczka>

Arashi 

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 10:55   

Tomek, wymasuj ja po drodze, bo bedzie zmierzla i sie na nas wyzyje X_x

Teraz wypadaloby sie ocalic przed oskarzeniem o OT, ale w zasadzie trudno powiedziec cos, co nie zostalo juz powiedziane, ani nie byloby dla wszystkich wiadome. Bylo super, dopisali zarowno prowadzacy (komentarze Tomka na konkursie - priceless ;D), jak i wystepujacy, no i oczywiscie roztanczona publicznosc =]
Zabawy z wami nie da sie zamienic za nic innego, dzieki wielkie =D

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 10:58   

Dziękujemy klubowi Cogitatur za udostępnienie nam lokalu, byśmy mieli gdzie tak wspaniale świętować.

Dziękujemy Piterowi i Mojżeszowi za wypożyczenie nam sprzętu, byśmy mieli przy czym tak wspaniale świętować.

Dziękujemy naszym warsztatowiczom za ostatnie kilka miesięcy wspólnej pracy, której skromne owoce można było dzisiaj podziwiać.

Dziękujemy grupie tańców szkockich Carduus za uświetnienie naszej imprezy swoim występem.

Dziękujemy Machowi za dzielne spełnianie posługi akustycznej w dniu dzisiejszym.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za to, że przynieśli nam ten wspaniały prezent w postaci swojej obecności, chęci do zabawy i humoru.

Czekam na uwagi, które pozwolą mi w przyszłości robić jeszcze lepsze imprezy. Pochwalić mnie też możecie (choć niekoniecznie Wam uwierzę:-P).

Pavlaque 

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 11:04   

ładną miałaś fryzurę Iwonko XD

Firien 
Warsztatowicz - Będzin

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 11:54   

Hmm... <ip> a jak powiem że ładną sukieneczkę miałaś? //co z tego że reszta dziewczyn tez;p //

Hmm... mi się bardzo podobało ^^ Takie imprezy są niezastąpione^^ Kiedy następna? ;p

Pavlaque 

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 13:09   

spokojnie i tak w żadne pochwały nie wierzy :P

Odpowiedz do tematu