Ogłoszenie 
To forum korzysta z ciasteczek :] Więcej o tych słodkościach: www.wszystkoociasteczkach.pl

Poprzedni temat :: Następny temat
ISTA FEIS 2010 Międzynarodowe Zawody Tańca Irlandzkiego
Autor Wiadomość
Krzysionek 

Wysłany: Pon 01 Lut, 2010 17:15   ISTA FEIS 2010 Międzynarodowe Zawody Tańca Irlandzkiego

Nie wiedziałem gdzie wkleić moje ogłoszenie.

Warsztatowicze i przyjaciele zespołu Galway może by tak się zebrać do kupy, pojechać do
Krakowa i zrobić gorący aplaus dla naszego zespołu? :mrgreen:

Tutaj sa namiary na imprezę

http://www.nck.krakow.pl/index.html#27ii

My będziemy szt 4.

Kavlord 

Wysłany: Pon 01 Lut, 2010 20:58   

haha ale zło xD akurat w piątek 26 lutego wracam ze wczasów, a ja chcę tam pojechać, nigdy nie widziałem jak miszcze ze świata zamiatają nogami (o czymś takim jak taniec irlandzki dowiedziałem się na ostatnim celtyku :oops: ) tak więc jestem bardzo za.

haha a moja mama tak poważnie do mnie: A czemu ty nie będziesz tam tańczył? xD

Galvayra 

Wysłany: Wto 02 Lut, 2010 17:12   

A może by się tak wreszcie na warsztatach pokazać panie Krzysiu?? :->

Rhiannon 

Wysłany: Wto 02 Lut, 2010 17:33   

Kavlord napisał/a:
haha a moja mama tak poważnie do mnie: A czemu ty nie będziesz tam tańczył? xD
Bo ja nie jestem TCRG i nie mogę wystawiać zawodników ;)
So hear me as I tell my truth
All is for love, and all is forever.’ Dancing on the dangerous ground

Kavlord 

Wysłany: Wto 02 Lut, 2010 18:14   

ale mówiłem jej że to są międzynarodowe :doh:

w każdym bądź razie, pojadę chyba z rodzicami, ale jak czytałem, to jest od rana, czyli oni se tak od rana do wieczora tańczą? i to tak bez przerwy?

Rhiannon 

Wysłany: Wto 02 Lut, 2010 19:49   

Tak prawie bez przerwy, bo jest rozdanie nagród co jakiś czas i ono trwaaaaaaaa.............
So hear me as I tell my truth
All is for love, and all is forever.’ Dancing on the dangerous ground

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Wto 02 Lut, 2010 20:23   

Fajnie, że chcecie nas powspierać :-) Dziękuję w imieniu całego zespołu :-)

Najwięcej informacji o feisu jest tutaj: http://ista.art.pl/feis.php . My będziemy występować w niedzielę od samiuśkiego rana do prawie wieczora ;-)

Taka rada dla jadących na feis po raz pierwszy - przygotujcie się psychicznie na tradolską muzykę ;] w kółko, w kółko i w kółko... ;]

Radegast 

Wysłany: Wto 02 Lut, 2010 20:59   

Wypad do Krakowa sam w sobie jest dobrym pomysłem, na cos takiego tym bardziej ;-)
Jeśli dożyje...

Krzysionek 

Wysłany: Śro 03 Lut, 2010 00:30   

Galvayra napisał/a:
A może by się tak wreszcie na warsztatach pokazać panie Krzysiu?? :->

W pierwszym tygodniu stycznia byliśmy w pracy poza aglomeracją,w drugim tygodniu,grypa
potem znowu kolizja z pracą,a teraz mam wybity palec u nogi...jak pech to pech. :-(

...może wreście w przyszły poniedziałek się nam uda dojechać.

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Nie 14 Mar, 2010 20:12   

Po raz drugi pojawiliśmy się na międzynarodowych zawodach tańca irlandzkiego ISTA Feis w roli uczestników. Już udział w 2009 roku przyniósł nam sporo sukcesów, ale w tym roku liczbą zdobytych miejsc na podium oraz awansów do wyższych kategorii udowodniliśmy, że stale pniemy się w górę. O szczegółach można przeczytać na stronie Urzędu Miejskiego w artykule, który cytuję poniżej
My natomiast bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować Fundacji Kultury Irlandzkiej z Poznania za wsparcie finansowe, które umożliwiło nam udział w ISTA Feis 2010. Podziękowania należą się także Dorocie Czajkowskiej oraz Shane'owi McAvinchey TCRG, którzy nas do tego występu przygotowali.

"MULTIMEDALIŚCI Z BĘDZINA

Start w międzynarodowych zawodach tańca irlandzkiego ISTA Feis 2010 był dużym sukcesem tancerzy z będzińskiego ZTI „Galway”.

Dziewięciu członków Zespołu Tańca Irlandzkiego „Galway” uczestniczyło w jedynych w Polsce zawodach tańca irlandzkiego – ISTA Feis 2010, które odbywały się w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. Reprezentanci Będzina przywieźli ze sobą w sumie 26 medali i 2 puchary, z czego warto wymienić:

KONKURENCJE SOLOWE
I i II miejsce - reel beginners (20-24)
III miejsce - reel beginners (24-28)
III miejsce - light jig beginners (20-24)
I i III miejsce - slip jig beginners (20-24)
II miejsce - slip jig beginners (24-28)
III miejsce - heavy jig beginners (20-24)

KONKURENCJE DRUŻYNOWE
I miejsce - 2 hands (powyżej 25 lat) / (taniec w parze, choreografia szkolna)
I miejsce - 3 hands (powyżej 17 lat) / (taniec na 3 osoby, choreografia szkolna)
II miejsce - 4 hands (powyżej 17 lat) / (taniec na 4 osoby, tradycyjny)
I miejsce - 8 hands (powyżej 17 lat) / (taniec na 8 osób, tradycyjny)

W konkurencjach solowych większość pierwszych i drugich miejsc zagwarantowała uczestnikom awans do wyższego poziomu, którym jest primary. Tancerze i tancerki z Galway wystąpili w zawodach z ramienia szkoły tańca Tir Na nÓg Poland, a przygotowania do konkursu rozpoczęli już kilka miesięcy wcześniej. Dla tancerzy z Galway były to drugie zawody Ista Feis - rok wcześniej zespół również osiągnął wysokie wyniki."

źródło: http://www.bedzin.pl/defa...=2045&templId=8

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Czw 22 Kwi, 2010 00:03   

Dziewięciu członków Zespołu Tańca Irlandzkiego Galway, reprezentując szkołę tańca irlandzkiego Tir Na nÓg Polska, uczestniczyło w jedynych w Polsce zawodach tańca irlandzkiego – ISTA Feis 2010, które odbyły się w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie w dniach 27 i 28 lutego 2010. Zgodnie z oficjalnymi źródłami zawodów po zamknięciu zapisów na liście znalazło się 241 zawodników, wśród których dziewięcioro członków Galway ZTI zdobyło 2 puchary oraz ponad 20 medali, z czego warto wymienić:
KONKURENCJE SOLOWE
I i II miejsce - reel beginners (20-24)
III miejsce - reel beginners (24-28)
III miejsce - light jig beginners (20-24)
I i III miejsce - slip jig beginners (20-24)
II miejsce - slip jig beginners (24-28)
III miejsce - heavy jig beginners (20-24)
Wszystkie te miejsca zagwarantowały naszym tancerzom awans do wyższej kategorii, czyli primary.
KONKURENCJE DRUŻYNOWE
I miejsce - 2 hands (powyżej 25 lat) / (taniec w parze, choreografia szkolna)
I miejsce - 3 hands (powyżej 17 lat) / (taniec na 3 osoby, choreografia szkolna)
II miejsce - 4 hands (powyżej 17 lat) / (taniec na 4 osoby, tradycyjny z książki „Ar Rinci Foirne”)
I miejsce - 8 hands (powyżej 17 lat) / (taniec na 8 osób, tradycyjny z książki „Ar Rinci Foirne”)
W konkurencjach drużynowych nie ma podziału na niższe i wyższe kategorie, jedynie podział wiekowy, także tym bardziej cieszymy się z uzyskanych wyników.

-ip-
Członek zespołu

Wysłany: Pią 02 Lip, 2010 11:36   

http://galway.art.pl/galeria/100228/ :]

Odpowiedz do tematu