To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Galway ZTI
Forum zespołu Galway oraz ich warsztatowiczów i sympatyków

Występy i aktualności - Céilí "Kolory jesieni"

-ip- - Wto 22 Wrz, 2009 23:47
Temat postu: Céilí "Kolory jesieni"
Po wakacyjnych szaleństwach i letnich upałach pragniemy wszystkich powitać w nowym sezonie warsztatowym - oraz w nowej porze roku ;-) - kolejną niezwykle integrującą irlandzką zabawą taneczną. To céilí postanowiliśmy nazwać: "Kolory jesieni". Oznacza to mniej więcej tyle, że na imprezę należy przyjść ubranym w sposób jak najbardziej odpowiadający tematyce. Jak to zrobić - to już zostawiamy Waszej pomysłowości, kreatywności i nietuzinkowości myślenia. Wszelkie chwyty dozwolone ;-) Zapraszamy wszystkich, którzy pragną się wyszaleć - zarówno starych wyjadaczy, jak i zupełnych laików oraz ludzi reprezentujących wszystkie stany pośrednie. Po nauce kilku tańców grupowych, tradycyjnie już można spodziewać się after party, które charakteryzuje się tym, że repertuar taneczny i muzyczny dobierają uczestnicy wedle własnego uznania.

Garść szczegółów
* kiedy: 3 października 2009, sobota
* o której: od 17:00 do 19:30
* gdzie: sala teatralna Ośrodka Kultury w Będzinie
* wpisowe: jedzenie i picie na wspólny szwedzki stół

DO ZOBACZENIA! :-)

Kavlord - Pią 25 Wrz, 2009 07:59

mysle ze warto na to przyjsc, tym bardziej ze jestem nowy i poznam troche zespolu i moze pare bonusowych krokow :-P
Memoria - Pią 25 Wrz, 2009 10:35

Warto, a jakże :mrgreen: Zapraszamy :-D
-ip- - Pią 25 Wrz, 2009 21:40

Kavlord, jak najbardziej! :] Od tego jest ceili, żeby się integrować :]
Kavlord - Śro 30 Wrz, 2009 15:57

(nie moglem napisać wcześniej bo mnie nie było)
Integracja mi się źle kojarzy, bo kojarzy się z dezintegracją, a ja se gram w takiego RPGa i GM chcąc nas wkurzyć robi coś takiego: "idziecie se dróżką, gdy nagle zza krzaków wyskakuje czarodziej. (a my wiedząc że ten pewnie ma w zanadrzu zaklęcie dezintegracji krzyknęliśmy chórem: SP*******MY!) więc może ceili jest od tego, żeby się poznać, albo może jakiś synonim do tego xD (tak wiem, przedawkowałem RPGi)

Rhiannon - Śro 30 Wrz, 2009 17:21

jeśli myślisz, że przedawkowałeś RPGi to chłopie uciekaj!, przy nas całkowicie zwariujesz :lol: :mrgreen:
Kavlord - Śro 30 Wrz, 2009 19:22

czyli chyba będę się dobrze czuł na tych warsztatach, bez potrzeby uczenia się nowych nawyków xD
Rhiannon - Śro 30 Wrz, 2009 19:52

jest to bardzo możliwe ;)
Nayenn - Śro 30 Wrz, 2009 21:50

Łoł, widzę, że nieźle masz już na tym punkcie :P :mrgreen: :keke:
hornet - Czw 01 Paź, 2009 23:08

rozmowę na temat kto w co gra, przeniosłem do oddzielnego tematu bo mało to związane z ceili było
Memoria - Czw 01 Paź, 2009 23:29

Sierpowski :doh: A ja się nie mam w co ubrać na ceili... Nie wiem jak to z tymi kolorami jesieni :-P
Arashi - Czw 01 Paź, 2009 23:39

Ja mam nadzieje, ze bordo sie liczy, bo w przeciwnym wypadku tez nie mam w co ;P
Rhiannon - Pią 02 Paź, 2009 09:46

a ja sie nie umiem zdecydować w co :-P
Nayenn - Pią 02 Paź, 2009 11:11

Bordo.. brąz, pomarańcz, czerwień, fiolet, zieleń też ;) , żółty....właściwie mnóstwo możliwości ;)
Rhiannon - Pią 02 Paź, 2009 12:01

Ewa ma raczej wszystkie odmiany czarnego ;)