zespół tańca irlandzkiego
[027] Galway - zespół tańca irlandzkiego [020] Galway - zespół tańca irlandzkiego [013] Galway - zespół tańca irlandzkiego
Beltane » Jury konkursu

Beltane — jury konkursu

Beltane - logo

Beata Fonik

— plastyk, od wielu lat prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci w Ośrodku Kultury w Będzinie; jej podopieczni zdobywają liczne nagrody w konkursach ogólnopolskich i mię­dzy­na­ro­do­wych. Organizuje wiele konkursów plastycznych i wystaw w Ośrodku Kultury, tj. „Anioł XXI wieku”, „Pejzaże osobliwe”, „Szlakiem zamków, grodów i twierdz” oraz chętnie uczestniczy jako juror w obradach konkursów plastycznych organizowanych przez placówki na terenie miasta Będzina.

Urszula Lewandowska-Zalewska

— Prezes Oddziału Śląskiego Związku Artystów Plastyków; nauczyciel szkolny z wieloletnim stażem; obecnie prowadzi zajęcia z historii sztuki, kierunków XX i XXI wieku oraz z witrażu w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Będzinie; menedżer oświaty.

Andrzej Kopka

— studia ukończył na katowickim Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie; od 1991 roku należy do Związku Polskich Artystów Plastyków — okręg katowicki; zajmuje się grafiką użytkową i komputerową, malarstwem, rysunkiem oraz reklamą; współpracuje z wydawnictwami (m.in.: z WSiP S.A. w Warszawie, BRO-POSZ II w Warszawie) i gazetami (np.: z „Aktualnościami Będzińskimi”, „Po Tropie” w Katowicach) jako ilustrator i rysownik; jego prace znajdują się w zbiorach krajowych i za granicą (Niemcy, Holandia, Belgia).

Ewa Trefon

— zajmuje się działaniami artystycznymi jak projektowanie graficzne, grafika komputerowa, fotografia, biżuteria artystyczna, rysunek i malarstwo; jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach — Filia w Cieszynie, specjalizacja: malarstwo; pracuje w dziale Promocji Ośrodka Kultury w Będzinie.

Krzysztof Dulko

— dziennikarz, redaktor naczelny „Aktualności Będzińskich”; ma spore doświadczenie w tworzeniu stron www, reklam, folderów; zajmuje się grafiką komputerową.

Facebook YouTube Instagram

Do tej pory zatańczyliśmy 410 razy.

» Archiwum występów...


Samhain
2018-10-31 22:49

Pomyślnego Samhain!

» Pozostałe aktualności...


Współpracujemy z:

Ośrodek Kultury w Będzinie

Ośrodek Kultury
ul. Małachowskiego 43
42-500 Będzin